از ثبت سفارش تا تحویل برنج

تمامی سفارشات برنج در ساعت اداری توسط پشتیبانی سایت مورد بررسی قرار میگیرد، و در صورت نبود مشکل در سفارش از طریق راه های ارتباطی (شماره همراه یا تلفن و ایمیل) با متقاضی تماس گرفته میشود و در صورت تایید سریعا بسته بندی و در صبح روز بعد ارسال میشود .
آیا برنج به تمامی استان و شهرستان ها ارسال میشود ؟
تمامی برنج ها به صورت کلی و جزیی به سراسر کشور ارسال میشود.
نحوه ارسال برنج چگونه است ؟
ارسال محصولات مجموعه بازرگانی برنج کاسپین از طریق باربری و اداره پست و اتوبوسرانی انجام میشود لازم به ذکر است تمامی محصولات برای ارسال بیمه میشوند .

راهنمای خرید از برنج کاسپین

در چه ساعت از شبانه روز میتوانم سفارش خودم را ثبت و تکمیل کنم ؟
شما در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت کنید
چگونه از مرغوبیت برنج مطمئن شوم ؟
تمام محصولات برنج کاسپین دارای ضمانت بازگشت میباشد و مشتریان در صورت نارضایتی میتوانند محصول را برگشت بزنند و تمامی مبلغ واریز شده برگشت داده خواهد شد لازم به ذکر است تمامی محصولات برنج کاسپین محصول شهرستان فریدونکنار (پایتخت برنج ایران) و صد در صد خالص میباشد

 

شیوه های پرداخت

تلاش برنج کاسپین بر این است که ساده ترین راه پرداخت را برای مشتریان خود فراهم کند و به آسانی برنج را خریداری کنند، در این راستا میتوانید به انتخاب خودتان از شیوه های زیر استفاده کنید کنید .
پرداخت درب منزل :
برای پرداخت درب منزل فقط از طریق ارسال های اداره پست میتوانید انجام دهید، برنج های بسته بندی شده به درب منزل یا محل کار شما در سراسر کشور فرستاده میشود و این امکان برای شما وجود دارد که از دستگاه پوز همراه مامور اداره پست استفاده کرده یا به صورت نقدی پرداخت خود را انجام دهید
پرداخت آنلاین :
شما می توانید با استفاده از تمام کارت های بانکی عضو شتاب و با داشتن رمز دوم (اینترنتی) از طریق درگاه امن برنج کاسپین اقدام به پرداخت کنید .
پرداخت کارت به کارت :
میتوانید به صورت مستقیم از روش کارت به کارت به شماره : ۶۳۹۵۹۹۱۱۷۱۳۳۱۴۴۰ به حساب محمد ابراهیمی (بانک قوامین) مبلغ را پرداخت کنید و شماره پیگیری مبلغ واریز شده را به شماره موبایل ۰۹۳۳۲۶۲۹۷۱۷ پیامک و یا به صورت تلفنی پرداخت خود را نهایی کنید

شرایط بازگشت برنج

در صورت برگشت زدن برنج در چه زمانی مبلغ پرداخت شده برگشت زده خواهد شد ؟
شما به مدت یک هفته میتوانید برنج را برگشت بزنید، به محض دریافت در برنج کاسپین، مبلغ پرداخت شده در همان روز برگشت داده میشود.
اگر برنجی که خرید کردم با آن چیزی که در سایت دیدم و سفارش دادم فرق داشته باشد باید چکار کنم ؟
احیانا برنجی اشتباه به دست شما رسید و مشکلی در آن بود برنج کاسپین این وظیفه را دارد در ۲۴ ساعت از شبانه روز مشکل شما را رفع کند .
آیا میتوان مقداری از برنج را جهت تست امتحان کرد اگر راضی نبودیم برگشت بزنیم ؟
شما میتوانید به مقدار (یک کیلو) جهت تست استفاده کنید و مابقی را برگشت بزنید
مثال : اگر کیسه ده کیلویی به دست شما رسید ۱ کیلو از برنج را میتوانید جهت تست استفاده کنید و ۹ کیلو دیگر را برگشت بزنید.